SK PAINTBALL VARNSDORF

Barvířská 3083 Varnsdorf

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1979)
 

Ne (2013)
 

Návštěvnost stránek

Pravidla florbalu

Zde budou k nahlédnutí pravidla florbalu v přesném znění.

Zde najdete veškeré prvidla které se týkají hrací plochy, značek na hrišti, branek, prostorů pro střídání, tresnou lavici a zapisovací stolek.
V tomto článku najdete kompletní pravidla která se týká normálního hracího času, time-out,  prodloužení a trestná střílení.
Ve třetím článku se můžete dočíst o všech účastnících hry jako jsou hráči jejich střídání, zváštní pravidla pro brankáře a kapitány družstev, realizační tým, rozhodčí a zapisovatelský stolek.
Toto je asi nejdůležitější článek, který se týká výstroje hráčů, brankářů, rozhodčí a kapitánů. Také se tu dočtete o míčkách, hokejkách, vybavení rozhodčího a zapisovatelského stolku, včetně veškeré kontroly.
Opět tady máme pravidla o florbalu tentokrát o standartních situací, které mohou velkou mírou rozhodovat zápasy. Dnes si už můžete přečíst o obecných pravidlech pro standartní situace, situace vedoucí k vhazování a vhazování, situace vedoucí k rozehrání a rozehrání samotné, přestupky vedoucí k volnému úderu a provádění volného úderu, vše o trestném střílení včetně přestupků vedoucí k trestnému střílení.
Tady se můžete dočíst o trestech.
V tomto příspěvku se můžete dočíst něco o brankách uznaných, správně vstřelených a nesprávně střelených.
vysoka hokejka.ppt, (52.5kB)
Zde se dozvíte co je vysoká hokejka a jaké jsou za ní tresty.
 
email: skpaintballvarnsdorf@seznam.cz